Математика 1 клас, приклади та задачі

Математика 1 клас — розділ, спрямований допомогти батькам в адаптації маленького учня до школи, адже часу і терпіння може не вистачати навіть найвідповідальнішим мамам і татам.

У навчанні батьки відіграють не меншу роль, ніж викладачі на уроках. Нам, дорослим, приклади і задачі з математики для 1 класу здаються простими, але знати і ділитися знаннями - зовсім не одне і те ж.

Маленька людина вчиться кожен день, пізнаючи світ, а ми подбали, щоб заняття онлайн стали улюбленою грою.

Вправи з математики у 1 класі знайомлять дитину з основами геометричних форм і величин, вчать порівнювати предмети за розміром, рахувати, додавати і віднімати. Розвиваючі математичні ігри для учнів 1 класу можна вивчати самостійно або як додаткові завдання до основної програми.

У ході навчання відкриваються нові картки з завданнями, приклади стають складнішими, а дитина із задоволенням включається в процес, слідуючи зрозумілим підказкам. Не поспішайте допомагати - дайте час знайти відповідь самостійно.

Перший рік у школі - важливий період для дитячого розвитку. Цікаві завдання допоможуть вам проводити час з дитиною і не хвилюватися за її успішність.

Більш як 2000 цікавих завдань будуть доступні вам після реєстрації

Реєстрація